SARIMSAK SOĞAN HESABIYLA İŞ ADAMI OLUNMAZ..

Bölgemiz başta olmak üzere İş-STK-Siyaset-Sanat dünyasının günümüz koşullarını göz önünde bulundurarak her alanda dayanışmayı üst boyuta çıkarmaları gerekmektedir..
Bu haber 2020-11-02 13:05:38 eklenmiş ve 377 kez görüntülenmiştir.

 

SARIMSAK SOĞAN HESABIYLA İŞ ADAMI OLUNMAZ..

 

Doğu Medya’dan iş dünyası başta olmak üzere iş-stk-siyset dünyasına katkı enüst düzeyde sunulurken.. Bölgemiz başta olmak üzere İş-STK-Siyaset-Sanat dünyasının günümüz koşullarını göz önünde bulundurarak her alanda dayanışmayı üst boyuta çıkarmaları gerekmektedir..

Vahşi kapitalizm Covid-19 Virüs saldırısıyla bütün dünya nüfusunu ablukaya alırken.. Cep telefonu-bilgisayar ve baz istasyonları ile bütün dünya, bütün insanlık 24 saat gözetim altına alınmış bulunmaktadır.

 

Dün insanoğlunu köle olarak damgalyanlar (ayrıntılar için tıklayınız).. Günümüzde ise virüsle cinsiyeti olmayan, çip takılan, takılan çiplerle, uzaktan kumanda ile idare edilen, işi bittiğinde yada iş görmediğinde çipi kapatılan (öldürülen) insan değil iki ayaklı bir mahluk bütün gezegen boyutunda hedeflenmektedir..

Haberin Devamı Tıklayınız..

 

 

ETİKETLER : Bölgemiz başta olmak üzere İş-STK-Siyaset-Sanat dünyasının günümüz koşullarını göz önünde bulundurarak her alanda dayanışmayı üst boyuta çıkarmaları gerekmektedir..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İş-Firma haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya