DOĞU MEDYA DEV TANITIM POTANSİYELİNE RAĞMEN NEDEN HER FİRMAYA YER VERİMİYOR..

Doğu Medya İş Dünyası Firmalar sitesi ve sistemimizde yer almak isteyen birçok firma var. Altyapı eksiklikleri başta olmak üzere hepsineyer verme ve işleme imkânımız şimdilik yok
Bu haber 2020-10-21 12:13:49 eklenmiş ve 197 kez görüntülenmiştir.

 

 

DOĞU MEDYA DEV TANITIM POTANSİYELİNE RAĞMEN NEDEN HER FİRMAYA YER VERİMİYOR..

 

 

Doğu Medya İş Dünyası Firmalar sitesi ve sistemimizde yer almak isteyen birçok firma var. Altyapı eksiklikleri başta olmak üzere hepsineyer verme ve işleme imkânımız şimdilik yok. Bu anlamda seçici olmak zorundayız.  Bu imkansızlığın temel nedeni ise tc diktatörlük rejminin kendisidir..

 

 Rejim yüzyıldır kurulduğundan beri vatandaşı kitlediğinden dolayıi vatandaşı bitirme-harcama üzerine kurulduğundan.. ülkemizde dünya çapında bilim adamı, firma, marka çıkmamaktadır..  Çıkmaya çalışanlarda siyasetçiden bilim adamına askere güvenlikçiye rejim tarafından usatlıkla imha edilmektedirler..

 

DOĞU MEDYA’DA SİSTEMİMİZDE  YER ALAN  FİRMALAR YILLIK TOPLAMDA 10 MİLYON GÖSTERİMLERLE DÜNYA ÇAPINDA TANITIMDA –REKLAMDA EN İYİLERİ ARASINDAYIZ..

 

Aşağıda yer alan küresel firmaların verilerinden de anlaşılacağı gibi Doğu Medya Yerel rehberleri ile 2 milyon-3 milyon sayılarını geçerek sahada çalışan 4-5 yerel rehberleri ile  yıllık bazda toplamda 10 milyon sayılarını geçerek TR bazında değil dünya bazında en iyi tanıtım firmaları arasına girmeyi başardı..

 

Doğu Medya, İş Dünyası –Firmalara kayd edilen firmalar gönüllü teknik kadro, sahada yer alan yerel rehberlerimiz, sahadaki temsilcilerimiz  aracılığı ile yıllık bazda firmaları tanıtım olarak 10 milyon rakamlarına ulaşarak dünya çapında Doğu Medya firması tanıtımda dünyanın en önemli firmaları arasına girmeyi başardı.. Ve birçok küresel firmanın takdirini kazandı..

 

Teknik kadrodan alandaki  temsilci ve yerel rehbere 20 yıla yakındır yapılan tanıtım çalışmaları.. firmaları  firma rehberlerine kodlama ve ekleme, yerinde çekim, onlarca sitede haber desteği, yılda bir firmanın onlarca  kez  güncellenmesi.. ile Doğu Medyanın  işlediği firmalar 10 milyon sayılarını geçtiği gibi.. Doğu Medya ulusal değil uluslar arası bazda en iyi tanıtım firmaları arasında yer aldı..

 

Doğu Medyanın en önemli özelliklerinden biri de STK’lar ve İş Dünyası destekleri ile  kamu yararını gözeterek firmalara ücretsiz destek sunması..


Yukarda sunduğumuz verilere sitelerimizde yer alan haberler, işlemler ve sosyal medyadaki tanıtımlarımız dahil değil.. Milyonluk gösterimler sadece küresel arama motorları sayılarını içermektedir..

 

HEDEF KİTLESİ FİRMALRA ULAŞMAMANIN NEDENİ VATANDAŞI KİTLEYEN TC DİKTATÖRLÜK SİSTEMİDİR..


İş Dünyası Firmalarda yer almak için yoğun talep olduğundan Doğu Medya olarak seçici bir şekilde firmaları sıraya koyarak işliyoruz. Hepsine birden yetişme imkanımız olmadığından seçici bir şekilde sıraya alarak işliyoruz..

 

İş dünyası açısından en önemli engellerin başında tc diktatörlük sisteminin çaktırmadan vatandaşı düşürme politikası yatmaktadır.. Kamuya, vatandaşa yararı olan stratejik her firma, her birey çaktırılmadan engellemede tc sistemi kadar vatandaş düşmanı 2. Bir sitem dünyada yok.. Çünkü Osmanlıyı yıkanlar bu sistemi vatandaşı düşürmek için kurguladılar.. Bir başka ifade ile herkese yada firmaya ulaşmak için ciddi yatırımlar gerekmektedir. Sistem bizim gibi firmaların, bireylerin  potansiyelini çok iyi bildiği halde önümüzü açma yerine nasıl tıkarız politikası güden vatandaş düşmanı bir sistem.. Sitemin bu özelliğinden dolayı  sokaktan vatandaşın iş dünyasına geçmesine üretmesine set çekmek için şeytana pabucunu ters giydiren, vatandaşı bitirme üzerine kurgulanan bir diktatörlük, bir rejim tc..

 

Özetle ülkemiz insanının iş dünyası başta olmak üzere birçok alanda gelişmesi, yaşam standartlarını gelişmiş toplumların seviyesine çıkması için tc diktatörlüğünün demokratik bir sisteme evrilmesi ile mümkün.. Sitemden kaynaklı engellemeler nedeniyle hedef kitleye ulaşamıyoruz..

 

Dev tanıtım potansiyelimize  rağmen bir tek sanayi  firmasının tanıtımını yapamıyoruz..

 

Örneğin sanayi alanında ihracata yönelik üretim yapan, iş yapan firmaları  kodlayıp sistemimize atarsak Türkiye ekonomisine 40-50 milyon doviz kazandıracak güçteyiz.. Bu yönlü çalışmaları alt yapı eksikliklerinden yerine getiremiyoruz.. Ve bu yönlü firmalardan gelen teklifleri şimdilik es geçmek zorunda kalıyoruz.. Bu verdiğimiz  örnek dahi tc diktatörlük sisteminin vatandaşı nasıl kitlediğine  ve nasıl geri bıraktığına dair  önemli bir örnektir..  Avrupa, abd vb. bir ülkelerde kamu yönetimi vatandaşın önünü sonuna kadar açmak için politika geliştirirken.. Vatandaştan yaralanmak için hertür imkanı seferber ederken, vatandaşı ulusal küresel bazda iş yapması için önünü açarken.. TC de ise hertür imkanı kullanarak vatandaşı nasıl yok ederiz, nasıl düşürürüz  politikası yüzyıldır kesintisiz sürmektedir..

 

Sonuç olarak iş dünyasında yerel, ulusal, küresel gelişimin ana dinamosu her alanda sivil-demokratik hukuk sisteminin işleyişi ile ilgili. Vatandaşın yerel, ulusal, küresel ölçekte yürümesi  her  alanda işleyen bir demokrasi ile mümkün.. Ve gelişmiş rejimlerde ve sitemlerde firmalar bireyler istedikleri alanlarda hedefledikleri sınırlara rahatlıkla ulaşırken.. TC gibi Ortadoğu rejimlerinin alana hakim olduğu diktatör rejimlerde ise küresel bazda ne bilim adamı, ne marka, nede firma ortaya çıkmamaktadır..

 

Küresel firmalar sürekli Doğu Medyayı tanıtımı ve başarısından dolayı tebrik ederken TC diktatörlük sistemi ise vatandaşın sokaktan iş dünyasına adım atmaması için hertür oyunu ustalıkla oynamaktadır.. Bu kısır döngü vatandaşın ırk-dil-din-mezhep, görüş  üstü sivil demokratik bir rejime geçene kadar da büyüyerek sürecektir..

 

Yukarda sistem örneği vermemizin temel nedeni iş dünyasına ayak atan vatandaşın sadece para kazanma ile iş dünyasında var olunamayacağı gerçeğini kavraması ve sistematik –stratejik  düşünme kabiliyeti edinmese 5-10-20 yada 50 yıllık zaman dilimlerinde sitem kaynaklı krizlerle saldırılarla yerlebir olacağını görmesi içindir..

Bir bakıyorsunuz dev bir holding yerle bir.. Bir bakıyorsunuz çok güzel giden bir sektör kısa zamanda bitiş çizgisine varıyor.. Bir bakıyorsunuz sivil askeri darbelerle nefes alamaz hale geliyor vatandaş..

Ve paranın değeri üretim ve ürettiğini dünya pazarlarına sunmakla ilgilidir.. Sitem sürekli vatandaşı kandırıp düşürmektedir.. Üretemiyorsan, ürettiğini dünyaya pazarlayamıyorsan.. Paranda kendinde çöpsündür.. Bir değerin olmaz.. Tüketici toplumlar hibrit (başaklarının ürettiğini tüketen..) toplumlardır. Köleleşmek düşmek kaçınılmaz kaderleridir..

 

Özetle iş dünyasında gelişme demokratik, özgürlükçü her alanda demokrasiyi içselleştirmiş özgür irade ve özgür düşüncenin hakim olduğu gelişmiş toplumlara özgüdür.. Türkiye iş dünyası önündeki en büyük sorun antidemokratik tc rejminin kendisidir..  Türkiye iş dünyası bu gerçeğin farkında olarak hareket etmeli, sistemi değiştirmek demokratikleştirmek iş dünyasının ana hedefi olmalı.. Aksi kimsenin geleceği yok .. düşürüyorlar..

Covit-19 yüzyıllardır ulus devlet faşizmi ve ulus devlet faşizminin patronları küresel silah-gıda-genom ve ilaç –petrol firmalarının insanlığın beynini ırk-dil-din-mezhep ve ötekileştirme ile nasıl yıkadıklarını, insan soyunun bir virüsle soykırıma açık hayvan sürülerine dönüştüğünü de net bir şekilde ortaya koydu..

 

Siyonist kapitalizm İklimi ile, doğası ile yok olan bir dünya gerçeğini ortaya çıkarmasının yanı sıra, her alanda düşmüş-düşürülmüş bitirilmiş tüketim robotlarına dönüşen bir insan soyu gerçeği ile insanlığa kıyameti dayatmış bulunmaktadır..

 

 

 


ETİKETLER : DOĞU MEDYA DEV TANITIM POTANSİYELİNE RAĞMEN NEDEN HER FİRMAYA YER VERİMİYOR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İş-Firma haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya