4K TEKNOLOJİ MAĞAZASI -KADIKÖY /İSTANBUL

Teknolojik ürünler de İhtiyacınız olan hertür malzeme, 1.2.el alım satım, tamir-bakım, aksesuarlardan elektronik sigaralara kadar her şey 4K Teknoloji mağazasında..
Bu haber 2022-06-24 21:38:55 eklenmiş ve 656 kez görüntülenmiştir.

 

4K TEKNOLOJİ MAĞAZASI

KADIKÖY /İSTANBUL

 

Adres: Osmanağa Mah.

Rıhtım Caddesi Başçavuş Sokak

Kadıköy Palas Çarşısı

No: 6-A Kadıköy / İstanbul

Tel: 0216 336 20 21

Tel: 0530 276 07 24

info@4teknoloji.net

 

4K TEKNOLOJİ MAĞAZASI

KADIKÖY /İSTANBUL

-Sıfır ve 2.el alım satım

 -Yerinde teknik servis hizmeti

-Bilgisayarlar ve Bilgisayar sarf malzemeleri

-Cep telefonu ve aksesuarları

-Taletler ve aksesuarları

-Kartuş toner satış ve dolum

-Elektronik Malzemeler Aksesuarları 

Açlış-Kapanış

8.00 - 22.00

 

4K TEKNOLOJİ MAĞAZASI -KADIKÖY /İSTANBUL

 

Teknolojik ürünler de İhtiyacınız olan hertür malzeme, 1.2.el alım satım, tamir-bakım, aksesuarlardan -Elektronik Malzemeler Aksesuarları  kadar her şey 4K Teknoloji mağazasında..

 

4K TEKNOLOJİ MAĞAZASI -KADIKÖY /İSTANBUL

Kadıköy Yazıcıoğlu Handa Yer alan 4K Teknoloji Mağazası, elektronik malzeme alanında son model elektronik cihazların yer aldığı bubir mağaza. 4K teknoloji işinin uzmanı kadro ile 1., 2. el ihtiyacınız olan malzemenizi  en uygun fiyatlarla satım-alım yapabildiğiniz gibi..

Kadıköy gibi kozmopolitan bir semtte acaba ve ama demeden cihazlarınızı emin bir şekilde teslim edebileceğiniz tamir, bakım, yazılım .. Alanlarından hertür ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap veren birbirinden uzman beyinlerin işlettiği bir firmadır..

4K TEKNOLOJİ MAĞAZASI

KADIKÖY /İSTANBUL

 

Adres: Osmanağa Mah. Rıhtım Caddesi Başçavuş Sokak

Kadıköy Palas Çarşısı No: 6-A Kadıköy / İstanbul

Tel: 0216 336 20 21

Tel: 0530 276 07 24

info@4teknoloji.net

 

Fiyat performansı ve konsepti açısından ise İstanbulun en uygun fiyat performansına sahip müşteri memnuniyetini, müşterinin ihtiyacını en uygun fiyatlarla gideren İstanbulun en önemli teknoloji mağazası..

 

Şehir dışından da iletişime geçerek ihtiyacınız olan tenolojik malzemeleri gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz..

Mağazada cep telefonu, kamera, bilgisayar, tablet, aksesuar..  göremediğiniz bir teknolojik ürün  olsa dahi söylemeniz yeterlidir.. Sizin için en uygun fiyata en kısa zamanda hazırlayıp emrinize veren genç yetenekli dinamik inanılmaz bir kadroya sahipler..

Bu genç beyinler sanki uzaydan çok iyi insanların olduğu bir galaxiden dünyaya inmiş gibiler.. Para tanrısını takmıyorlar.. İhtiyacınızı en iyi ve en uygun şekilde gidermek için savaşan sizi kandırılmaktan ve soyulmaktan kurtaran en güzel cihazları en uygun fiyatlarla tamir bakımından, 1. , 2. el satın almanıza yardımcı olan  bir ordu gibiler. Kısaca, Kadıköy 4K Teknoloji Mağazası uzman kadro güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti açısından benzersiz bir dükan.. 

 

Kadıköy Yazıcıoğlu Han'da yer alan 4 K Teknoloji Mağazası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere ülke geneli hizmet veren bir ürün ve hizmet konseptine sahip..

Hertür marka cep telefonu, bilgisayar, laptop, pc, tablet, telefonlar, masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar toplama,elektronik eşyalar için envai çeşit aksesuarlar..

 

Bakım-Onarım –Tamir..

 

 

Kadıköy 4 K Teknoloji Mağazası, uzman kadrosu ile elektronik cihazlarınızı sıfır, yeniden alınmış gibi yenilemenin yanı sıra fiyat konsepti bakımından da en uygun ve en güvenilir bir teknoloji mağazası..

 

-Elektronik Malzemeler Aksesuarları 

ETİKETLER : 4K TEKNOLOJİ MAĞAZASI -KADIKÖY /İSTANBUL
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Tekno Market haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 İS DUNYASİ FİRMALAR - DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya