MAVZER TOPLU TÜKETİM

Mavzer Toplu Tüketim Türkiye’nin sayılı tüm markalarının Gıda ürünlerinin, Tekel, Et ve Süt Ürünleri, Temizlik ürünleri, alkolsüz tüm içecekler, yağ, zeytin, bal gıda, temizlik, yiyecek, içecek alanında akla gelebilecek bütün ürünlerin toptan pazarlandığı alış-veriş merkezi
Bu haber 2022-06-16 12:35:59 eklenmiş ve 211 kez görüntülenmiştir.

 

MAVZER TOPLU TÜKETİM

Yeşilkent Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı, 2039 Sokak, No: 2-6 Esenyurt/İstanbul –Türkiye

Açılış Saatleri: 9.00

Kapanış Saatleri : 21.00

Tel: +90 212 803 04 04

 

 

Mavzer Toplu Tüketim Türkiye’nin sayılı tüm markalarının Gıda ürünlerinin, Tekel, Et ve Süt Ürünleri, Temizlik ürünleri, alkolsüz tüm içecekler, yağ, zeytin, bal gıda, temizlik, yiyecek, içecek alanında akla gelebilecek bütün ürünlerin toptan pazarlandığı alış-veriş merkezi.  Mavzer Toplu Tüketim mağazası İstanbul Esenyurt’ta Yeşilken ve Kıraçta bulunan iki şubesi ile hizmet vermektedir.

 

Mavzer Toplu Tüketim Şubelerin 1. Kıraçta 1990 lı yıllardan beri hizmet verirken, 2. İse bu yıl Mehter Çeşme, Yeşilkent Mahallesi Esenyurt Live Rezidansının alt katında  hizmete başladı.

 

 

Parekende satışın bazı ürünlerde olduğu, genel analmda ise toptan satış konseptinin geçerli olduğu mağazada yerli ürün ve markalara öncelik verilirken, kullanılan alışveriş arabaları ise adeta fabrikalrda palet taşıyan makinaları andırmakta..

 

Yüzlerce kiloluk  yük taşıyan son model alış veriş arabalarıyla insanlar toplu bir şekilde ev, işyeri, firma, restaurantlar, marketler, özel-yada tüzel kişilikler toptan alış verişle en uygun fiyatlarla her tür gıda ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlarla giderbilmektedirler..

 

 

 

 

 

Mavzer Toplu Tüketim Mağazasının 1. Esenyurt Kıraçta 1990’lı yıllarda hayata geçirilmişti, 2. Şubesi ise bu yıl Mayıs ayında hayata Esenyurt Live Rezidansta hayata  geçitrildi. 

 

Mehter Çeşme, Yeşilkent Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarında faaliyete başlyayan  Mavzer Toplu Tüketim Mağazasının 2. Şubesi Esenyurt Bölgesinin  en büyük toptan gıda alış veriş merkezlerinden biri oldu..

 

 MAVZER TOPLU TÜKETİM

Yeşilkent Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı, 2039 Sokak, No: 2-6 Esenyurt/İstanbul –Türkiye

Açılış Saatleri: 9.00

Kapanış Saatleri : 21.00

Tel: +90 212 803 04 04

 

 

MAVZERLERDEV AÇILIŞ HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

ETİKETLER : MAVZER TOPLU TÜKETİM
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Gıda-Market haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 İS DUNYASİ FİRMALAR - DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya