FERO BAY-BAYAN-ÇOCUK GİYİM

FERO BAY-BAYAN-ÇOCUK GİYİM MAĞAZASI KAVACIK BEYKOZDA AÇILDI..
Bu haber 2020-12-19 19:03:08 eklenmiş ve 660 kez görüntülenmiştir.

 

FERO BAY&BAYAN&ÇOCUK GİYİM MAĞAZASI

Kavacık Mah. Kürşad cad.

Turab Apt. No:3/C Beykoz/İST


TEL: 0541 866 99 39

 

 

 

 

 

FERO BAY&BAYAN&ÇOCUK GİYİM MAĞAZASI

Kavacık Mah. Kürşad cad.

Turab Apt. No:3/C Beykoz/İST


TEL: 0541 866 99 39

 

 

 

FERO BAY&BAYAN&ÇOCUK GİYİM MAĞAZASI

Kavacık Mah. Kürşad cad.

Turab Apt. No:3/C Beykoz/İST

TEL: 0541 866 99 39

 

 

FERRO GİYİM MAĞAZASI KAVACIKTA AÇILDI..

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/497f15e3ab.jpg

FERRO GİYİM MAĞAZASI KAVACIKTA AÇILDI..

 

Efsanekids Tekstil &İnşaat Firması bünyesinde açılan Ferro Giyim Mağazası Beykoz Kavacıkta hizmete başladı..

 

Güzel ülkemizin güzel insanları kriz-mriz, covid-movid dinlemiyorlar. Herhalukarda, herkoşulda duyarlı vatandaşlarımız yatırıma hizmete devam ediyorlar..

 

90'lardan beri inşaaat sektöründe önde gelen bir firma olan Efsanekids Tekstil&İnşaat Firmasının Kurucusu iş adamı Ferhat Ayhan 2021 yılına girerken önemli bir yatırıma daha imza atrak, yepyeni bir konsept, yenibir hizmet anlayışıyla Ferro Giyim Mağazasını Kavacıkta hizmete soktular..

 

Bu hafta açılışı yapılan mağazanın açılışına İş-Siyaset, STK dünyasınından mümtaz simalar katıldı..

 

Ferro Giyim Mapğazasının açılış kurdelesini pandemi koşulları nedeni ile sınırlı tutularak Beykoz KAİ başkanı Esengül Yılmaz, YK üyeleri İrfan Yılmaz, İş Adamı Ferhat Ayhan ve bazı firma ve iş dünyası temsilcileri birlikte kurdeleyi birlikte kestiler..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

 

30 Yılı aşkın deneyimle inşaat-tekstil sektöründe hizmet veren Efsanekids Tekstil&İnşaat  Firması 2019 yılında inşaat sektörünün yanı sıra tekstil sektörüne de giriş yaptı. Ve bu ay açtıkları Ferro giyim msağazası ile tekstil sektörüne de Ferro Giyim ile bay-abayn-çocuk giyiminde önemli bir projeye, önemli bir mağazanın açılışına imza attılar.. 

 

Yukarda yepyeni bir anlayış, yepyeni bir konsept derken.. Ferro Giyimde mevct kapitalist sistemin kuralları geçmiyor.. Üstünüzde kredi kat yada yüklü miktarda nakitin de olması da gerekmemektedir.. Her halukarda acil ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm üretilmektedir..

 

FERRO GİYİM MAĞAZASI, GİYİM KUŞAMDA YEPYENİ BİR KONSEPT, YEPYENİ BİR ANLAYIŞ..

 

Ferro Giyim Mağazasının sahibini tanıyorsanız, referansınız varsa.. İhtiyacınız anında karşılanmaktadır..

Diyelim acil bir işiniz çıktı, önemli bir toplantı yada davete gideceksiniz.. Yada ufaklık tuturdu, şu akabı yada tişörtü istiyorum diye bağırdı.. Ferro tekstili aramanız siparişinizi vermeniz, yada gitmeniz yeterli, ihtiyacınız en kısa zamanda en uygun şekilde, en uygun fiyata en kaliteli giyim eşyaları ile giderilmektedir.. Ve sizin için en uygun ödeme koşulları sizin istekleriniz doğrultusunda kredi kartsız, senetsiz de tüm ihtiyaçlarınız giderilmektedir..

 

Bir başka  ifadeyle Ferro Giyimde insan ve insana saygı üst boyutta olduğu gibi, müşteri memnuniyeti kalite, uzmanlık ve uygun fiyat Ferro Giyim Mağazasının temel ilkleridir.

Efsanekids Tekstil&inşaat firması bünyesinde yer alan inşaat firması ise tarihi yalılar, tarihi eserlerden tutun, turizm –hizmet sektöründe de yüzlerce başarılı projeye imza atan bir firma. Firma inşaat alanında  imza attığı başarının daha da gelişmişini tekstil sektörüne de taşıyarak hizmet vermeye başladı..  Ferro Giyim, kalite, müşteri memnuniyeti, müşteri ihtiyacını gidermeye yönelik kurulan ender bir tekstil mağazası.. Kavacık Dörtyolda indiğinizde 40-50 metre sonra mağazadasınız..

 

Ferro Tekstilin bir diğer özelliği ise birçok üretici alt tekstil firmaları ile, tekstil atölyeleri ile  birlikte çalışması. Müşteriye sunduğu çoğu giyim eşyasını kendi alt tekstil fişrmalarında üreterek müşteriyle buluşturmaktadır..  İstanbul dışında olmanız, başka şehir yada semtlerde olmanız önemli değil.. Parekende yada toptan ihtiyacınız olan ürünleri Ferro Giyime bildirmeniz yeterli. Firma en kısa zamanda ihtiyacınız olan ürünlerin numunelerini size kargo ile yollamakta.. onayınızın ardından istediğiniz kadar ürün tarafınıza gönderilmektedir..

 

Ad yapmış ünlü firmaların aksine onlardan daha kaliteli mallar üreten birçok firmanın ürünlerinin bünyesinde yer aldığı  Ferro Giyim Mağazası: Bay-bayan-çocuk giyimi dallarında hizmet vermeye başladı..

 

ETİKETLER : FERO BAY&BAYAN&ÇOCUK -FERO BAY-BAYAN-ÇOCUK GİYİM MAĞAZASI KAVACIK BEYKOZDA AÇILDI..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Tekstil haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya