İŞ DÜNYASI PANDEMİ KOŞULLARINA HIZLA AYAK UYDURMAYA BAŞLADI..

İŞ DÜNYASI PANDEMİ KOŞULLARINA HIZLA AYAK UYDURMAYA BAŞLADI..
Bu haber 2020-10-21 12:27:52 eklenmiş ve 212 kez görüntülenmiştir.

 

İŞ DÜNYASI PANDEMİ KOŞULLARINA HIZLA AYAK UYDURMAYA BAŞLADI..

 

Pandemi ile birlikte iş dünyası birçok sektörde köklü değişimler geçirirken..  Yeme -İçme, Turizm Hizmet sektöründe de değişik gelişmeler yaşanıyor..  Doğu Medya, İş Dünyası –Firmalara kayd edilen firmaları yıllık bazda arama motorlarında 10 milyonlara ulaştırması.. Hemşeri camiası başta olmak üzere birçok firmanın iş dünyası firmalar temsilcilerimizle iletişime geçmesini de beraberinde getirdi..

 

Dörtel Et gibi İstanbul geneline kırmızı beyaz et dağıtan Nefis Et, Site Et gibi firmalar, Saffet Balıkçılık gibi İstanbul geneline balık ve deniz ürünleri dağıtan firmalar.. Kendilerine özgü yerlerinde, mekanlarında  organik yiyecek-içecek sunmaya başladılar..

 

SAFFET BALIKÇILIKTAN BALIK IZGARA..

 

İstanbul geneline balık ve deniz ürünleri dağıtan firmalar arasında üst sıralarda yer alan Saffet Balıkçılık balık ızgara hizmetinin yanı sıra doğal-organik yağ-bal-peynir.. gibi ürünleri de ürünleri de müşteriye sunmaya başladı..

 

İstanbul geneline balık ve deniz ürünleri dağıtan firmalar arasında üst sıralarda yer alan Saffet Balıkçılık balık ızgara hizmetinin yanı sıra doğal-organik yağ-bal-peynir.. gibi ürünleri de ürünleri de müşteriye sunan bir firma..

 

  NEBİOĞLU DÖNER MENÜYE IZGARA KÖFTE-KANAT EKLEDİ..

Ataşehirde Nebioğlu Döner nefis dönerinin yanına ızgara köfte ve kanat ekleyerekmenü  çeşitlerini zenginleştişrdi..Nebioğlu Döner  doğal-organik et konseptini müşteriye ulaştırmada Ataşehir gökdelnelri arasında yer alan en güzel döner salonlarından..

NEFİS ET IZGARA KEBAP ÇEŞİTLERİ İLE HİZMETE BAŞLADI..

Ataşehir Mevlana Mah. de  yer alan et dağıtım firmalarından biri olan Nefis Et, et ve ızgara çeşitleriilede hizmete başladı.. Nefis etin nefis ızgara kebapları şimdiden en çok beğenilenler arasında yer alamaya başladılar..

Ataşehirde  yer alan Nefis Et &ızgara konseptini birlikte hayata geçirmeye başladı.Nefis et diğer birçok gıda firması gibi kasap ızgara konsepti ekleyerek pişirilmiş et , kebap-ızgara çeşitleri ile de hizmete  vermeye başladı..

SİTE ET –KEBAP CORONA ÇORBASI İLE MEST ETDİ..

 Ataşehirde  yer alan aynı zamanda Nebioğlu Dönerinde işletmecisi olan Etin Doktoru Site Et-Site kebap ortaya koyduğu sebzeli çorba ile adeta büyüledi.. Müşterinin corona çorbası adını verdiği çorba onlarca sebze, bakla vb. ürünün karışımının yanı sıra kırmızı etle desteklenen bir bomba.. Corona çorbası, Yemek sektöründe uzmanlığı ile bilinen Bülent Usta(Bülent Mavzer) nın eseri..

 

HALİM ET KAHVALTI  İLE KASAP GÖKHAN BAŞI ÇEKİYOR..

Halim et kahvaltı

Pandemi koşullarında en çok tercih edilen mekanlar arasında İstanbul Anadolu Yakasında yer alan 8-10 bin m2 alanıyla, doğal bir ortamda kahvaltı sunan  Halim Et&Kahvaltı Mekanı olurken.. Avrupa Yakasında yer alan Kasap Gökhan ise ızgara-kebap çeşitleri ile Avrupa yakasında öne çıkan bir mekan oldu..

kasap gökhan

 

kuşevi restaurant

Kahvaltı bazında bu mekanları takip eden gözlemleyebildiğimiz  1-2 yer ise doğal-organik ürünleri ile ön plana çıkan  Beykoz bölgesinde yer alan Kuş Evi Restaurantla  yine Beykoz’da  yer alan  Tarihi Van Kahvaltı Salonu oldu..

Tarihi Van Kahvaltısı

 

GÖKBEY KASAP-IZGARA,  ŞARKÜTERİ-KASAP BİR ARADA

Sarıyer bölgesinde doğu ve batı yiyecek konseptini bir arada sunan en önemli şarküteriler Kireç burnunda yer alan Aktan ve Aryas şarküterileri olurken..  Yeme, içme sektöründe Eylül –Ekim ayında dikkat çeken bir diğer gelişme ise Sarıyer maden mahallesinde  yaşandı..

Genç –girişimci bir hemşerimiz Sarıyer Sırtlarında Maden Mahallesi Kilyos Cad. üzerinde Şarküteri, Kasap Izgara konseptini bir arada sunan Gökbey Kasap&Izgara salonunu hayata geçirdiler..  Gökbey Kasap&Izgara bir taraftan şarküteri hizmeti sunarken, diğer yandan ızgara ve kahvaltı konseptiyle hizmet sunmaya başladı..

 

BAFRA KARAFIRINDAN CORONA İLACI BİR ÇORBA..

Karadeniz Mutfağının en güzel temsilcilerinden biri Sarıyer Kefeliköy de yer alan en güzel turzm-hizmet  mekanlardan biri Bafra Karafırın..  Doğal serpme kahvaltı kebap çesitlerinin yanı sıra Kara Lahana çorbası bir başka.. Harika bir organik lezzet durağı.. Bu çorbadan muhakkak alınız..

 

Nail yılmaz Boğaza İndi

Sarıyerin en güzel yeme-içme mekanlarından biri olan Yonca Bursa İskender Kebap Salonu. Bu mekanı balık dağıtım piyasasından tanıdığımız Nail Yılmaz tarafından işletmeciliği devr elındı. 2020'nin Ekim ayında Yonca Bursa İskender Kebap Salonunu devr alan Yılmaz, kadrodan ada her hangi bir değişiklik yapmadı. Mekanı daha güzel, daha işler bir hale getirmek için ufatefek değişiklikler va taditlar yapan Yılmaz, kalite, doğal-yerli, helal ürün başta olmak üzere, doğal-organik konsept, müşteri memnuniyeti, fiyat-performans bizim için en önemli şeyler bunları hayata geçireceğiz dediler.

 

İş Dünyası Firmalar Sitemizde 2000'li yıllardan beri bir araya getirdiğimiz yüzlerce firmanın hangi sektörde nasıl bir hizmet sunduklarını detayları ile görebilirsiniz.. Sitede görmek istediğiniz firmayı site üst bölümünde yer alan ara bölümüne firmanın yada iş yerinin adını yazarak  rahatlıkla görebilirsiniz..

 

İş Dünyası Firmalar Sitemizde 2000'li yıllardan beri bir araya getirdiğimiz yüzlerce firmanın hangi sektörde nasıl bir hizmet sunduklarını detayları ile görebilirsiniz.. Sitede görmek istediğiniz firmayı site üst bölümünde yer alan ara bölümüne firmanın yada iş yerinin adını yazarak  rahatlıkla görebilirsiniz..

 

 

ETİKETLER : İŞ DÜNYASI PANDEMİ KOŞULLARINA HIZLA AYAK UYDURMAYA BAŞLADI..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İş-Firma haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya