KAYA, KAYALAR, NİLÜFER TEMİZLİK..

Kaya Temizlik, İstanbul –Esenyurt’ta merkezi, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında ise şubeleri ile temizlik sektöründe İstanbulun en profesyonel temizlik firmalrından bir firma Kaya Temizlik.
Bu haber 2020-07-24 19:19:25 eklenmiş ve 470 kez görüntülenmiştir.

 

KAYA, KAYALAR, NİLÜFER TEMİZLİK..

 

Kaya Temizlik Adres :

Mehterçeşme 1879. Sokak  No: 28 Esenyurt/ İstanbul

Tel: +90537 051 35 41

 

 

KAYA TEMİZLİK

Kaya Temizlik Adres :

Mehterçeşme 1879. Sokak  No: 28 Esenyurt/ İstanbul

Tel: +90537 051 35 41

 

KAYA, KAYALAR, NİLÜFER TEMİZLİK..

2019 dan beri İstanbulun temizlik sektöründe ençok aranan temizlik firması.. Kaya Temizlik, Kayalar Temizlik, Pak Temizlik, Nülüfer Temizlik, Mis Temizlik, İdeal Temizlik, Şemo Temizlik, Çelik Temizlik, Profesyonel Temizlik ve ilaçlma Temizlik alanında insanların en çok aradığı firma.. Kaya Temizlik, İstanbul –Esenyurt’ta merkezi, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında ise şubeleri ile temizlik sektöründe İstanbulun en profesyonel temizlik firmalrından bir firma Kaya Temizlik.

Kaya Temizlik, Kayalar Temizlik, Pak Temizlik, Nülüfer temizlik, Mis Temizliak, İdeal Temizlik, Profeyonel Temizlik ve Temizlik ve iilaçlma hizmetleri..

Kaya Temizlik, Kayalar Temizlik, Pak Temizlik, Nülüfer Temizlik, Mis Temizliak, İdeal Temizlik, Şemo Temizlik, Çelik Temizlik, Profesyonel Temizlik ve ilaçlma hizmetleri gibi onlarca isimle de bilinen firma.. Bahçe, İşyeri, Mutfak, Firma avm, hamam, cami haşere, haşere ilaçlama da da uzman bir firma.

Kaya Temizlik, Kayalar Temizlik, Pak Temizlik, Nülüfer Temizlik, Mis Temizlik, uzman temizlik, İdeal Temizlik, Şemo Temizlik, Çelik Temizlik, Profeyonel Temizlik ve Temizlik ve iilaçlama hizmetleri temizlik alanında onlarca deneyimli insanın birlikte hayta geçirdiği bir firma..

 

2017 yılında kurulan 50 yıllık tercrübenin ürünü olan Kaya Temizlik  temizlik sektöründe yarım yüzyılı aşan tecrübeleri ile bu sektörde uzman insanların bir araya gelerek hayata geçirdikleri bir firma.

 

Özellikle Küresel  Covid-19  salgını sonrası temizliğin öneminin ülkemizde ve dünyada giderek öne çıkması ile birlikte özel ve tüzel kişilikler  temizlik sektöründe uzman insanlar ve firmalar aramaya başladılar.. Kaya Temizlik, özellikle 2019 yılından itibaren sektörde en çok aranan firma olduğu gibi,  temizlik sektörüne yeni bir soluk, yeni bir konsept getiren bir firma olarakta öne çıkmaya başladı..

 

İş Dünyası Firmalar olarak sektörel incelemelerimizde müşterilerin azami düzeyde memnun kaldıkları firmalar arasında kaya temizlik tek kelime ile 1 numara..

 

Gökdlenlerden AVM’lere, Fabrika, İnşaat  ve Camilere, özellikle ev temizliğinde çığır açan bir firma. Kaya Temizlik, uzman-profesyonel kadrosu ile, temizlik sektöründe kullanılan en yeni ürünlerle en kısa zamanda işinizi en uygun fiyatlpan bir firma..

 

Kaya Temizlik firmasının kurucuları çekirdekten sektörden geldiklerinden, işin durumuna göre çözüm üretmede müşterilerin en çok menun olduğu firmaların başında yer almaktadır..

Resimleri tam boyut görmek için resimlere tıklayınız..

KAYA TEMİZLİK

Kaya Temizlik Adres :

Mehterçeşme 1879. Sokak  No: 28 Esenyurt/ İstanbul

Tel: +90537 051 35 41

 

 

 

ETİKETLER : Kaya Temizlik İstanbul –Esenyurt’ta merkezi İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında ise şubeleri ile temizlik sektöründe İstanbulun en profesyonel temizlik firmalrından bir firma Kaya Temizlik.
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Temizlik-Sağlık haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya