DOĞU KÜLTÜR MEDYA (DKM) YAZİLİM, HİZMETLER..

Doğu Medya bünyesinde yer alan DKM Yazılım, Arama Motorlarına Yerel Rehberleriyle yıl boyunca iş yerinizi, firmanızı, yerinde, noktasında firmaları haritalara ekleyerek, iş kaybınızı önlediği gibi, yıl boyu 5 milyon, 7 milyon, 10 milyon rakamlarıyla firmanızı veya işinizi dünya çapında tanıtan eşsiz bir firmadır..
Bu haber 2020-01-12 21:00:51 eklenmiş ve 176 kez görüntülenmiştir.

 

DOĞU KÜLTÜR MEDYA (DKM) YAZİLİM, HİZMETLER..

 

DOĞU KÜLTÜR MEDYA (DKM) YAZİLİM, HİZMETLER..

 

DOĞU KÜLTÜR MEDYA (DKM) YAZİLİM, HİZMETLER..

 

 

Doğu Medya bünyesinde yer alan DKM Yazılım, Arama Motorlarına  yazılım elemanlarıyla, yerel rehberleriyle,  gönüllü çalışan ordusuyla yıl boyunca, sizi, işnizi, iş yerinizi, firmanızı, yerinde, noktasında kontrol ederek, kodlayarak, firmaları haritalara ekleme başta olmak üzere eksikliklerinizi gidererek,  iş kaybınızı önlediği gibi, yıl boyu dünya çapında bir başarı olan 5 milyon, 7 milyon, 10 milyon rakamlarıyla firmanızı, işinizi, kurumunuzu dünya çapında tanıtan eşsiz bir firmadır.. Tanıtımda ülkemizdeki hiçbir firma yerel-ulusal ve küresel bazda DKM Yazılımın yanından bile geçemez..

 

Tanıtım, ilan, reklam, firmaları 100 binleri aşamayan tanıtım rakamlarıyla firmaları yıllık bazda 50 bin, -55 .000 TL’lelere yapmaktadırlar..

 

DKM Yazılım kamu yararı ve toplumsal gelişmeyi baz aldığından dolayı, tanıtım, ilan, reklam , web yazılım, domain, hosting hizmetlerini, çoğu kez yaptığı masrafları da alamayarak adeta bedava yapmaktadır..

 

Tanıtım firmalarının  50 bin = 100 bin = 300 bin görüntüleme oranlarının aksine dkm yazılım sadece bir yerel rehberi ile 2-ila 3 milyon arasındaki görüntülemelerle ki bazen bir firmaya ait  tek bir resmin görüntülenmesi  90 bin, 150.. bin rakamlarını geçmektedir..

 

DOĞU MEDYA TV TIKLAYINIZ..

DKM Yazılım bünyesinde yer alan haber siteleriyle (((İş Dünyası –Firmalara (http://www.isdunyasi-firmalar.com/ ),  İş Firma Mesaj vb. yöntemlerle Yayma ( http://stkismesaj.com/ ) Ve Doğu Kültür Medya Ana Yayını  ( http://www.dogukultur.com  ))), gibi sitelerle iş dünyası ve STK (Sivil Toplum Kurumları), Derneklere ise yıl boyunca ücretsiz hizmet sunarak toplumsal alana büyük bir katkı sunmaktadır.. Bu sitler dışında onlarca sosyal medya hesabı ve onlarca sitemiz mevcut olup tanıtılması gereken birey, firma, yada dernek için ihtiyaç duyulduğuna devreye sokulmaktadır, gerektiğinde yeni web siteleri ile desteklenmektedir.. 

 

DKM YAZILIM, Kimsenin kimsenin patron olmadığı gönüllülük temelinde toplumsal alana, hemşeri camiamız başta olmak üzere vatandaşa ve ülke ekonomisine katma değer katma amacı ile bir araya gelen birbirinden bağımsız bireylerden oluşmaktadır.. DKM Yazılım gönüllü temsilcilerle,  gönüllü yazılım ordusuyla..  Serhat-Serka illeri, Türkiyenin büyük Metropolleri, Asya-Avrupa-Amerika ve Ortadoğuda ülkelerinde de internet  üzerinden Doğu Medyaya ulaşan herkesi işlemektedirler..

 

 

DKM YAZILIM

 

1 -Yerel rehberleriyle firmaları yerinde tesbit arama motorlarına ekleme ve kodlama

2 -Firmaları Özel Kodlama Yöntemleriyle  Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkarma,

3- Firmaları Sosyal Medyada (İnstegram, Facebook, Twetter, Whatsapp) öne çıkarma, yayma,

4- Firmalara ad tanımlama –Domain Hizmetleri

5-Firmaların İnternet Ortamında dolaşımı –Hosting Hizmetleri..

6-Firmalara E-Mail, E-Posta  Hizmetleri

7-Firmalara onlarca sitede haber desteği

8- Firmaları İş Dünyası ve Firmalr sitesine kayd edip web sitesi ihtiyaçlarını giderme

9- Firmaları ad ve adresleriyle Firma Rehberlerine kayd ederek; fotoğraflarını kodlayarak deyim yerindeyse virüs gibi yayılmalrını sağlamak..

10- Firmaları Mesaj vb. sistemlerle hem toplumla buluşturma, hemde önemli gün-gece kutlamaları yapan firmaların etkinliklerini, haberlerini, karar ve yatırımlarını link usülleriyle mevcut firmaya link vererek hem tanıtım, hemde firmanın yayılmasında olağanüstü performans sağlanmaktadır..

11- Firmaların yıl boyu takibi

12- Yıl boyunca 50 ila 75 arasında değişen çalışma ordusu..

 

Firmaları resim, haber vb. datatalarıyla kodlayarak yerel, ulusal, uluslararası bazda internet ortamında yayma da DKM Yazılım küresel firmalarında raporlarında belirttikleri gibi dünya çapında sınırlı sayıda firmalar arasında yer almaktadır..

 

Doğu Medya olarak işlediğimiz, destek sunduğumuz tüm firmalar en az %100 yüz büyüyerek  rekor üstüne rekor kırmaktadırlar. E-Ticaret alanında çağımızın olmazsa olmaz e-ticaret, e-tanıtım desteğini İş Dünyası ve STK ‘lara sunan Doğu Medya ülkemize ve toplumsal alana sunduğu hizmetlerle Türkiye genelinde eşsiz bir firma.

 

Kısaca, DKM Yazılımda Bir Firma Yıl Boyunca hem takip takip edilir, hemde yüzlerce işlemden geçirililirek, sürekli güncellenerek arama motorlarında ilk sıralara yükseltilir.. Müşteri, Google, Yada Yandex.. Herhangi bir arama motoruna ya konumunuzu navigasyona tanıtarak size akar, yada e-posta veya telefonla dilediği yolla size ulaşır..

 

ÖNEMLİ NOT-:

Firmanın hacmine göre yıllık bazda, sunulan hizmetlerin, yapılan işlemelerin masrafları firma sahipleri tarafından karşılanmaktadır. 2020 yılı itibarı ile firma masrafları 3, 5, 10, 15 bin gibi rakamlara tekebül etmektedir.. Örneğin bir web sitesinin yazılımı satın alınması işlenmesi en az 1000 yada 1500 tldir..

 

 

 7-24 SAAT KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Doğu Medya Haber-İstihbarat, Doğu Medya whatsApp –Mesenger-SMS , E-Mail, Kısa Mesaj,  İlan Reklam İçin 24 saat ulaşabileceğiniz, Firma, Dernek, İş Yeriniz, Kendinizle ilgili Foto, Bilgi, Mesajla ulaşabileceğiniz iletişime geçebileceğiniz, 24 saat açık wahtsApp ve  E-Maillerimiz 24 saat açıktırlar..

 

WEB SİTELERİMİZ- - İLETİŞİM –KÜNYE -İRTİBAT

 

DOĞU MEDYA-

 www.dogukultur.com  

İŞ DÜNYASI-FİRMALAR

www.isdunyasi-firmalar.com   

İş dünyası, Sivil Toplum Mesajlar, Taziyeler, Kutlamalar

www.stkismesaj.com                     -

 

İLETİŞİM –KÜNYE -İRTİBAT

Haber-İstihbarat, Kurumsal, İlan-Reklam E-Mail, E-Posta

WhatsApp -Tel: +90 535 412 0101

E-Mail - E Posta:

info@dogukultur.com

dkmhaber@hotmail.com

 dkmhaber@gmail.com

 

DKM-HESAP:

Y. Yasin Sit  

HALKBANK BEYKOZ ŞB. NO: 0759

Hesap No: 01015496

Iban No: TR59 0001 2009 7590 0001 0154 96

 

Doğu Kültür Medya (DKM) Yazılım, çalışma yaptığı bir firmayı yıllık bazda yüzlerce işlemden geçirerek, her alanda 1 numaraya taşımaktadır..

 

DKM YAZILIM FİRMASI HİZMETLER TIKLAYINIZ..


 

DOĞU MEDYA SOSYAL MEDYA TIKLAYINIZ..

 


 

DOĞU MEDYA İŞ DÜNYASI FİRMALAR TIKLAYINIZ..

 

 

 

DOĞU MEDYA MESAJLAR..

 

ALTTAKİ RESİMDE SADECE BİR YEREL REHBERDE 

FİRMA GÖRÜNTÜLENME SAYISI İKİ MİLYON..

Fotoğraf açıklaması yok.

YILDA BİR FİRMA İÇİN YÜZLERCE FOTO KODLUYORUZ..BAZEN BİR FİRMANIN TEK  BİR RESMİ

2-3 AYLIK ZAMAN DİLİMİNDE 150 BİN, 200 BİN GÖRÜNTÜLENME SAYISINI YAKALMAKTADIR..

Görüntünün olası içeriği: yiyecek

Üstte yer alan örnekler arama motorları raporlarından alınmaktadır..

Doğu Medya- Yerelle Evrenselin Buluştuğu Nokta. Yerelden Evrensele Özgürlüğün Sesi... 

 

ETİKETLER : DOĞU KÜLTÜR MEDYA (DKM) YAZİLİM HİZMETLER..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Tekno Market haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya