2019 YAZ AYLARINA GİRERKEN BEYKOZ İŞ DÜNYASI..

Kandilli Balıkçından Riva Köy Balıkçısına Beykoz iş dünyası turizim-izmet ve diğer iş kollarında harika çalışma ve yatırımlarla ülke ekonomisine önemli katkılar sunmakatdırlar..
Bu haber 2019-04-14 20:11:49 eklenmiş ve 637 kez görüntülenmiştir.

 

2019 YAZ AYLARINA GİRERKEN BEYKOZ İŞ DÜNYASI..

 

 

Kandilli Balıkçından Riva Köy Balıkçısına Beykoz iş dünyası turizim-izmet ve diğer iş kollarında harika çalışma ve yatırımlarla ülke ekonomisine önemli katkılar sunmakatdırlar.. 

 

2919 BOĞAZA EN BÜYÜK YATIRIM KILIÇ'TAN..

2017-2018 yılında Tarihi Anadolu Hisarı Surları dibinde İstanbul Boğazına bitişik alanda Tarihi Yalılarda tarihi Yalı-Cafe ile King Way Cafe ile Beykoz’a giriş yapan İş Adamlarımızdan Cahit Kılıç King Way Cafenin ardından 3-4 katlı  bir yalı daha alarak hem King Way Cafe’yi büyüttü,hemde  King Way Cafe’nin bitişiğindeki yalıyı alarak üst katlarda butik otel ve tarihi yalı cafe konseptini büyüttü..

 

 HABERİN FOTO GALERİSİ 

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

Taksim, Mecidiyeköy, Şişli gibi İstanbulun merkezi yerlerinde uzun yıllar boyu turizm-hizmet-cafe sektöründe iş yapan Kılıç 2017-18yıllarından itibaren yatırımlarını İstanbul Boğazına kaydırmaya başladı. 2019 yaz aylarına giriş yapılırken Anadolu Hisarı Surları dibinde Turizm hizmet sektörüne en büyük yatırımı yapan hemşerilerimizden biri olarak öne çıktı..

 

Köfteci irfan..

Kandilliden Kanlıcaya Boğaz şeridinde turizm hizmet sektörümnde bir yolculuğa çıktığımızda Kandilli Balıkçısı, Ihlamur Cafe ile İrfan Koç başı çekerken, onu sırasıyla Necat Askeroğlunun işlettiği Çömlekci Hasan Usta Cafe &Resto-Lotus Cafe  takip ederken, Kanlıca sahil şerinde ise genç iş adamlarımızdan Abdurrahmöan Demirin işlettiği Raifa Cafe Restaurant manzarası, konumu ve yaz aylarında arka tarfında bulunan doğa ile iç içe bölümleriyle adeta insanı büyülüyor.. 

  HABERİN FOTO GALERİSİ 

 

Sahil Şeridinden Kavacığa doğru çıkarken bir Türkiye ve dünya markasına dönüşen,  Bayramoğlu Döner Türkiye geneli dönerin bir numarası olarak karşımıza çıktığı gibi, Beykoza ekonomik, turistik, tanıtım anlamında en büyük katkıyı yapan mekanların başında gelmektedir. Bayramoğlu İşletmecileri Halim, İbrahim, Metin, Rasim  Arslan kardeşler Beykoz iş dünyası açısından bütün Beykozun   gurur kaynağı olmaktadırlar...

 

Kavacıkta Bayramoğlu Dönerin Ardından yeme içme sektöründe giderek öne çıkan bir mekan ise Köfteci İrfan, Köfteci İrfan et ve et ürünlerinde ulusal bir kalite yakalayarak, ulusal bir markaya dönüşerek Genç işadamımız İrfan Koç’un tueizm hizmet sektöründeki ağırlığını, kalitesini kavacığa taşıyan bir mekan oldu.  İş dünyamızın genç temsilcilerinden İsmail Koçun işlettiği mekan İstanbulun her semtinden  insanı Beykoz çeken bir mekan olmaya başladı.

 

Kavacıkta yeme-içme turizm hizmet sektöründe eğlence ve yemeği, eski rum-ermeni meyhane kültürünü bir arada yaşatan bir mekan olarak Şahin Demirin işlettiği Balık Sofrası Beykozluların adeta vazgeçilmez mekanlarından biri olurken, Aynı Konsepte Kadıköy Kavala Balık Lokantasıyala Kadıköyde hizmet veren Mustafa bağcı.  Kavala Balık Lokantasıda Balik Sofrasi gibi eski rum meyhane yeme-içme kültürünü günümüzde başarıyla temsil eden Mekanlar olarak öne çıkmaktadırlar..

 

Kavacıkta Adem Monolbuğanın işlettiği, Medistate Hastahanesinin yanında yer alan Yörem Cağ kebap ise sizi kars-erzurum yaylalarınandan getirilen meşhur cağ kebabıyla buluşturmaktadır.  Serhadın yayalalrıonın tadını ayağınıza getirmektedir.

 

Yörem Cağ kebabın biraz üstünde yer alan Gerçek Köylü Piliç ise doğallık tat ve lezzete çevirme piliç alanında  mükkemmel  tat velezetler sunan mini-harika bir mekan olarak bitişiğindeki Arıca Büfe ile sizleri karşılamaktadır..

 

 Anadolu Hisarı Yeni Mahalleye doğru çıktığımızda et ve et ürünleri alaındaki uzmanlığı ile Yeni Mahallede faaliyete başlayan Kasap Ahm-Et etin doktoru olarak gıda alanında tam bir çekim merkezi olamaya başladı..

 

Gıda sektöründe mini market zinciriyle, helal gıda sertifikası ile Suat Avşarın İşlettiği Seyran Market,  market alanında yeni mahlledenin en güzel, temiz.. mekanı olarak öne çıkarken, unlu mamuüllerde ise Gürsel Talayın işlettiği Talay Fırın açık ara üstünlüğünü ve liderliğini korumakta geniş bir yelpazede işyerleri, restaurantlar, marketler, bakalların günlük  ekemk ve unlu mamul ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Seyran Market gibi Kandillide mini market bazında iş yapan Kandilli Büfe işletmecisi Murat Avşarda Büfeciler Odası başta olmak üzere birçok stkda aktif bir hemşerimiz olarak gıda sektöründe öne öne çıkmaktadır.

 

Kadıköyde Cem Büfe, Maltepe Dragos sahillerinde Avşar Kaz Evi, Avşar Cafe yeme içime, turizm hizmet sektörü babından mükemmel hizmetleriyle öne çıkan mekanlar..

 

Beykoz Merkeze geldiğimizde Beykoz Çayırının girişinde yer alan Kebabçı Dayı, Beykoz Merkezde Beykoz Merkez Cammi bitişiğindeki Beykoz Paça -İşkembe Salonu- Tarihi Beykoz Kokarecisi, Sultaniye Parkında Dürümcü Aydın Usta, Beykoz Yalikoy Sahilde yer alan Adem Yazıcının işlettiği Kaptan Baba Balık T  eknesi..Beykozluların tercih ettiği mekenalar, yerler olarak öne çıkarlarken,  dışardan Beykoza insan çeken mekenlar olarak öne çıkmaya başladılar.. Beykozda başarılı diğer  mekanlar ise Suat Gökçe ile Erkan  Yıldızın işletmeciliklerini yaptıkları adliye cafe ile Soğuksuya Doğru Çıkarken Vural Çelikin işlettiği Pide-Börek alanında eşsiz tat lezetleriyle öne çıkan Meşhur Soğuksu Börekçisi sunduğu tat lezetlerle pide börek alanında çekim merkezi olmaktadır. Beykoz adliyesinin önünde yer alan cafe ise geçmiş yıllara nazaren yeni işletmecileriyle on numara bir mekan olmuş..On numara hizmet sunmaktadır..

 

DOĞAYLA İÇ İÇE BİR MEKAN KUŞ EVİ..

 

Beykoz Kuş  Evi doğayla iç içe doğal organik kahvaltı çeşitleriyle yaza merhaba derken, Beykozlular başta olmak üzere İstanbulluları Beykoza çeken harika bir mekan olarak öne çıkmaktadır..Ve Riva merkezde Rıva Köy balıkçısı sizi karadenizin o muhteşem atmosferinde ağırlamakta, deniz ürünleriyle buluşturmaktadır.. 

 

TURİZM-HİZMET, YEME İÇME SEKTÖRÜ DIŞINDADA DA BEYKOZDA ÖNEMLİ FİRMALAR ve ÖNEMLİ ATILIMLARI OLDU.. 

 

Temizlik Tekstil, ithalat-ihracaat, gayrimenkul alanındada Beykozda çok önemli ve değerli firmalr başarılı bir şekilde 2019a giriş yaptılar.

İhsan Yılmazın Sahibi olduğu  Nondo İlaç, Nondo Vitamin, Dr. Fitto Markasıyla Markahobi firması Ön Asya, Ortadoğu, Balkanlara, Körfez ülekelrine ihracaatta başı çekerken, Nando İlaç özellk yurt içi ilaç ve vitamin sektöründe giderek yükselen bir firma.. 

Zafer Suralın Sahibi Olduğu Profesyonel Temizlik Hizmetleri İstanbuldan TR’nin diğer büyük şehirlerine hizmet sunarken, Suarl bütün teknoloji fuarlarında da baş göstermeye, çağa uygun alt yapı ile temizlik sektöründe gdierek öne çıkmaktadır.

Beykozda bir diğer önemli firma ise Çağdaş Yılmaz ve Arkadaşlarının sahip olduğu Foryou Gayrimenkul. Foryou Gayrimenkul, Gayrimenkul alanında inşaat alanında profesyonelliği ile, uzman ekibi ile  öne çıkan firma milyar dolarlık körfez sermayesini Beykoza taşıyacak derecede hem büyük bir firma , hemde arsa ve arazinizin en iyi şekilde değerlendiisi açından ülkemizin bütün dev inşaat firmalarıyla çalışan bir firma Foryou Gayrimenkul.

 

Yıdız Film Platoları ise dizi-film yapımı ve çekiminde tam bir mini holşeywood..

 

 HABERİN FOTO GALERİSİ 

 

BÜTÜN FİRMALARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.. 


 

 

 

ETİKETLER : 2019 YAZ AYLARINA GİRERKEN BEYKOZ İŞ DÜNYASI..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İş-Firma haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya