AYKUT BASIM, YAYIN, MATBAACILIK

Matbaa ve basım sektöründe Türkiye'nin önde gelen ulusal firmalarından olan Aykut Basım Yayın Matbaa firması ulusal çaplı işlere ve projelere imza atan Türkiye'nin en büyük basım yayın ve matbaalarından bir firma.
Bu haber 2018-09-10 18:40:49 eklenmiş ve 594 kez görüntülenmiştir.

 

AYKUT BASIM, YAYIN, MATBAACILIK

 

Matbaa ve basım sektöründe Türkiye'nin önde gelen ulusal firmalarından olan Aykut Basım Yayın Matbaa firması ulusal çaplı işlere ve projelere imza atan Türkiye'nin en büyük basım yayın ve matbaalarından bir firma.

 

AYKUT BASIM, YAYIN MATBAACILIK İLETİŞİM –ADRES

Aykut Basım Yayın Mat. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firüzköy Mah. Mezarlık Üstü Cad. No: 24-26 34325

Avcılar, İstanbul - TÜRKİYE  +90 212 428 52 74

info@aykutbasim.com.tr

 

 AYKUT BASIM, YAYIN, MATBAACILIK TIKLAYINIZ…

 

 

AYKUT BASIM, YAYIN MATBAACILIK İLETİŞİM –ADRES

Aykut Basım Yayın Mat. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firüzköy Mah. Mezarlık Üstü Cad. No: 24-26 34325

Avcılar, İstanbul - TÜRKİYE  +90 212 428 52 74

 

info@aykutbasim.com.tr

 

Aykut Basım, Yayın Matbaa Sanayi

 

Aykut Basım matbaa sektöründe kalitesinden ödün vermeden sürekli gelişerek hizmet veren bir firmadır. Kurulduğu yıldan itibaren sektöründe parlayan bir yıldız olmayı başaran Aykut Basım’ın yönetici ve işçi kadrosu uzun yıllar matbaa ve kâğıt sektöründe çalışmış, büyük tecrübelere sahip insanların bir araya geldiği uzman kadrolardan  oluşmaktadır.

 

Aykut Basım kurulduğu yıldan itibaren sürekli olarak müşteri portföyünü geliştirip piyasada önemli bir konuma ulaşmıştır. 10.000 m² kapalı alanda, bünyesindeki Web Ofset, Tabaka Ofset ve Ciltleme makineleriyle müşterilerine her zaman kaliteli ve dürüst hizmet sunmayı kendisine temel ilke edinmiştir.

 

Bugün Aykut Basım, Türkiye’nin önde gelen yayınevleri, ajansları, hipermarket zincirleri, bankaları ve diğer bir çok kurumsal firmalarıyla çalışan önemli bir baskı tesisi haline gelmiştir. Kurulduğu yıldan itibaren sürekli yatırım yapan Aykut Basım, önümüzdeki yıllarda da yatırımlarına devam etmeyi ve üretim kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir. Disiplinli, çalışkan ve yenilikçi bir kadroyla Aykut Basım müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

 

Tesislerinde son model tekonolojiyi kullanan Aykut Basım yatırımlarına da her yıl makine parkurunu yenieyerek devam etmektedir. Daha evvel tesisinde 3 adet Web Ofset baskı makinesi bulunan Aykut Basım, Heidelberg Web-16 markalı dördüncü Web Ofset baskı makinesini de bünyesine katarak üretim kapasitesi bakımından Türkiye’nin en büyük Web Ofset baskı tesislerinden biri haline geldi.

 

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aykut Basım Yayın Mat. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firüzköy Mah. Mezarlık Üstü Cad. No: 24-26 34325

Avcılar, İstanbul - TÜRKİYE  +90 212 428 52 74

info@aykutbasim.com.tr

 

ZARFSAN FİRMASI...

 

Türkiye’nin en köklü zarf üretim kuruluşlarından biri olan Zarfsan 1957 yılında kurulmuş ve yıllarca sektörünün en büyük firması olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 2001 yılına gelindiğinde Zarfsan el değiştirerek kağıt ve matbaa piyasasının önde gelen isimlerinden Aytekin Kaya tarafından satın alınmıştır. Bu tarihten itibaren tamamen yeni bir yönetim şekline tabii olmuş ve yenilikçi, genç ve dinamik bir ekip tarafından yönetilmeye başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde iç piyasada zirve noktasına ulaşarak lider konuma gelen Zarfsan, gerekli ihracat çalışmalarını da tamamlayıp dış pazarlara yönelmiş ve dünyanın farklı ülkelerinde yapılan uluslararası fuarlarda boy göstermeye başlamıştır.

 

ZARFSAN TIKLAYINIZ…


 

2001 yılından bu yana, dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bir firma durumuna gelen Zarfsan, bu yükselen satış grafiğini daha da geliştirmek için teknolojik açıdan dev yatırımlar yapmıştır. Zarfsan, günlük zarf üretim kapasitesini günlük 4 milyon adede çıkarmış olup, ofset baskı da dahil olmak üzere aylık 500 ton kağıt işleme kapasitesine ulaşmıştır.

 

Zarfsan, bugün Türkiye’nin en büyük zarf fabrikası durumundadır. 10.000 m2 kapalı alanda 150 kişiye istihdam sağlamakta ve bünyesinde bulundurduğu zarf, baskı ve rulo makineleriyle iç piyasada çeşitli kurumsal firmalara ve kırtasiye sektörüne, dış piyasada ise 18 farklı ülkeye ihracat yaparak müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Zarfsan’ın sürekli gelişen müşteri portföyü ile dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen bankaları, telekomünikasyon şirketleri, sigorta şirketleri, bilişim ve teknoloji şirketleri ile diğer birçok sektörden firmalar Zarfsan’ın müşteri portföyü arasındadır.

 

Zarfsan kalitesinden ödün vermeden ve sürekli gelişerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Tüm kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlamış olan Zarfsan, tecrübeli personeli, yüksek kalite anlayışı ve güçlü makine parkuru ile yeni pazarlar arayışında bulunmaya ve ülkemizi dış pazarlarda en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir.

 

ZARFSAN ADRES-İLETİŞİM:

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi,

Turgut Özal Caddesi, No: 26E-26F, 34490,

Başakşehir, İstanbul, TÜRKİYE

TEL:+90 212 671 23 41

FAKS: +90 212 671 23 43

E-POSTA: info@zarfsan.com.tr

 

 

MEB YARDIMCI DERS KİTAPLARI AYKUT BASIMDAN…

 

Matbaa ve basım sektöründe Türkiyenin önde gelen ulusal firmalarından olan Aykut Basım Yayın Matbaa firması ulusal çaplı işlere ve projelere imza atan Türkiye’nin en büyük basım yayın ve matbaalarından bir firma.

Aykut Basım, Milli Eğitim Bakanlığının 2018-19 eğitim öğretim yılının Türkiye geneli ilk öğretim ve liselerde okutulan yardımcı ders kitaplarını bu yıl Aykut Basım ve Yayncılık Firması tarafından basıldı.

 

Zarfsan gibi dev şirketlerinde bünyesinde yer aldığı Aykut Şirketler Gurubunun bünyesinde faaliyet gösteren Aykut Basım Ve Yayıncılık firması basım ve matbaa sektöründe Türkiyenin ulusal anlamda önde gelen en sayılı firmalarından biri.

 

200’e yakın çalışanın bünyesinde istihdam edildiği firma, kaliteli, hızlı güvenli bir şekilde mal ve hizmet üreten bir firma olduğundan… Bu yılın Türkiye geneli MEB Yrd. Ders Kitaplarının da basıldığı adres oldu.

 

Aykut Basım, her yıl yeni teknolojilere yaptığı yatırımlarla, günün gereksinmlerini karşılayan en son modern makine parkuruyla matbaa sektöründe Türkiye’nin en büyük firmalarından biri.

 

Hertür dergi,  kitap, İnsert,  Katalog, bröşür, afiş, en üst kapasite ve kalitede son teknoloji kullanılarak  üretim yapılmaktadır.

 

AYTEKİN KAYA KİMDİR..

Ardahan'da 9 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelen Kaya,  günümüzde Aykut Şirketler Grubu Türkiyenin önde gelen basım yayım, matbaacılık firmalarından birini ortyaya çıkaran bir beyin, bir CEO.

Firma onlarca ülkeye ihracat yapmasının yanı sıra yüzlerce insanı da istihdam etmektedir. MEB Kitapları gibi ulusal çaplı işleri yapan, ulusal çaplı projelere imza atan sayılı firmalardan biri.  Aykut Basım, Yayın, Matbaacılık firmasının yanı sıra; 1989 yılında Cağaloğlu'nun kağıt piyasasında şirketleşen Zarfsan ve Selsan gibi dev firmaları da alarak bünyesine katan Aykut Şirketler Grubu , Basım, Yayın ve Matbaacılık sektöründe ülkemizin en büyük firmalrından biri. Türkiye’nin en önemli bankalarının, telekom kuruluşlarının, bakanlıkların, kamu, özel-tüzel firma ve bireylerin zarf ve faturalarını,  Türkiye’deki zarf ve ekstralarını basarak piyasanın %70’ne hâkim durumdadır.

 

AYKUT ŞİRKETLER GURUBU, SİVİL TOPLUM ve STK ALANINA DA EN DUYARLI FİRMALRDAN BİRİ..

Firmanın sahibi ve Kurucusu Aytekin Kaya iş dünyası alanında ulusal-uluslar arası başarılara imza atan bir iş adamı olmasının yanı sıra toplumsal alana da katkılarıyla ön plana çıkan bir isim. eğitime, öğrencilere katkıdan stk alanına katkıya  iş dünyasının en duyarlı temsilcilerinden biri. 2010 yılında kurulan Ardahan Dernekler Federasyonuna en büyük katkıyı yapan, bölgemizde stk olayının sağlam temellerde rayına oturması için hayati önemde destek sunan  iş adamlarının başında geldi.

Mütevazi bir kişiliğe sahip olan Kaya, toplumsal alana yaptığı katkılarının bilinmesini pek istemediğinden toplumsal alana stk (sivil toplum örgütleri-kurumları) alanına da sesiz sedasız destek sunan iş adamlarmızın başında gelmektedir.

 

ŞİRKETİN GENEL MÜDÜRÜ İKİ DÖNEM ARDAHAN DERNEKLER FEDERASYONUNUN GENEL SEKRETERLİĞİNİ YAPTI…

 

Aykut Basım’ın genel müdürü Fedai öztürk,  sendikacılık  sektöründe 80-90 yıllardan 2000’li yıllara kadar Türkiye sendikal hareketinin en önemli beyinlerinden biri. Öztürk, uzun yıllar boyunca Türkiye sendikal hareketinde konfederasyonların temsilcisi olarak hem ülke içinde hemde Avrupa’da sendikal hareketi temsil eden ülkizin yetiştirdiği en önemli değerlerden, beyinlerden biri.  Ve bölgemiz STK ve federasyonlaşma döneminde iş yoğunluğuna rağmen iki dönem Ardahan Dernekler Federasyonunun da genel sekreterliğini yaparak Aykut Şirketler Gurubunun toplumsal alana ne kadar duyarlı olduğunu da ortaya koyan bir örnek oldu. Öztürkün genel sekreterlik yaptığı dönemde Ardahan Dernekler Federasyonu iş adamı Aytekin Kaya’nın sunduğu destekle  Ardahan’ın en öenmli gücü ve STK’sı konumuna yükselmişti…

 

ETİKETLER : AYKUT BASIM YAYIN MATBAACILIK ZARFSAN- SELSAN..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Fabrika haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya