SARIYERDE YAZ SEZONU BAŞLADI, PLAJLAR CIVIL-CIVIL..

Sarıyer'de yaz sezonu çok renkli görüntülerle başladı. Özellikle Rumeli Kavağında bulunan plaj ve restaurantlara günü birlik yoğun bir insan seli akmaya başladı.
Bu haber 2018-07-10 09:37:24 eklenmiş ve 375 kez görüntülenmiştir.

 

SARIYERDE YAZ SEZONU BAŞLADI, PLAJLAR CIVIL-CIVIL..

 

Sarıyer'de yaz sezonu çok renkli görüntülerle başladı. Özellikle Rumeli Kavağında bulunan plaj ve restaurantlara günü birlik yoğun bir insan seli akmaya başladı.

 

Sarıyer'de turizm denince, turizm-hizmet sektörü denince akla gelen  Sarıyer Rumeli kavağında ki plajlar ve restaurantlar olmaktadır.

 

Turizm-hizmet sektöründe uzmanlıklarıyla bilinen hemşerilerimiz yarım yüzyılı geçen tevrübeleriyle hizmet sunmaktadırlar.

 

Elmaskum Plajını Hmeşerimiz Adil Yıldız  İşletirken, 

Görüntünün olası içeriği: Casim Koç, gülümsüyor, okyanus, gökyüzü, açık hava ve su

 

Kadınlar Plajını ise hemşerimiz Casim Koç İşletmektedir. 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Casim Koç dahil, oturan insanlar ve iç mekan

 

Altınkum Restaurantı ise Doğan ve Ertekin Aslan Kardeşler işletmektedirler.

Uygun -makul fiyatlarıyla bu turizm cenneti yaz sezonu boyunca dolup taştığı gibi, Sarıyer'e İstanbul'un her yerinden insan akınını da beraberinde getirmektedir.

Bu akınla birlikte ise Sarıyer Rumeli Kavağı cıvıl-cıvıl bir tatil cennetine dönüşmektedir.

Gündüzleri insanların aktığı, denize girdiği plaj ve restaurantlarda akşam saatlerinde ise toplu yemekler, sünnet, düğün şölenleri  yapılmaktadır.

Bu hafta sonu  "Sarıyer'den Bir Osmanlı Şehzadesi Geçti" haberinde de belirttiğimiz gibi gündüz insanların doluştuğu plajda akşam saatlerinde düğün-davet organizasyonları da icra edilebilmektedir.

Güneşin Deniz ve kumla buluştuğu, deniz kum ve güneşin İstanbul boğazıyla buluştuğu hemşerilerimizden Adil Yıldızın işlettiği Elmaskum Plajı ile hemşerimiz belediyeden emekli eski zabıta amiri Casim Koç'un işlettiği kadınlar plajı ile serinlerken, hemşerilerimizden Arslan kardeşlerin işlettiği Altınkum Restaurant gibi mekanlarda ise çok uygun fiyatlarla deniz ürünlerinin eşsiz tat-lezetlere dönüştüğü mekanlarda yemek yiyebiliyorsunuz...

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ...


 

 

 

ETİKETLER : SARIYERDE YAZ SEZONU BAŞLADI PLAJLAR CIVIL-CIVIL..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İş-Firma haberleri
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya