» AVM [1]
SANCAKTEPPE - SULTANBEYLİ VESTEL YETKİLİ SERVİSİ
Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı No: 265/A, Sultanbeyli/istanbul - Adana
Tel : +90 216 496 15 97  Gsm : +90 533 308 2186
Firma Hakkında

 

SANCAKTEPPE - SULTANBEYLİ VESTEL YETKİLİ SERVİSİ

 

 SANCAKTEPE VESTEL YETKİLİ SERVİSİ, SULTANBEYLİ VESTEL YETKİLİ SERVİSİ, SULTANBEYLİ REGAL YETKİLİ SERVİSİ, SANCAKTEPE REGAL YETKİLİ SERVİSİ.  ÖZTÜRK ELEKTRO TEKNİK...

 

SANCAKTEPPE - SULTANBEYLİ VESTEL YETKİLİ SERVİSİ

 

Öztürk Elektro Teknik Firması,  Vestel Firmasının İstanbul Anadolu Yakasında yer alan, Sultanbeyli-Sancaktape, Şile ilçeleri başta olmak üzere Vestel firmasının Yetkili Teknik Servisi. Teknik servis bakımından İstanbul Anadolu Yakasının en önemli firmalarından  biri.

 

Sancaktepe-Sultanbeyli-Şile Vestel Yetkili Servisi Adres:

Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı No: 265/A Sultanbeyli/istanbul

TLf:  +90 216 496 15  97  GSM: +90 533 308 2186

 

BU GÜZEL İNSANLAR GECE GÜNDÜZ SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORLAR..

 

 2002 yılından beri Vestel bayi olarak İstanbul Anadolu Yakasında faaliyet gösteren Öztürk Elektro Teknik,  Sancaktepe-Şile-Sultanbeyli ilçelerinde Vestel Yetkili servisi olarak hizmet veren Sinan Öztürk Bahri Öztürk kardeşler iş dışındaki zamanlrını toplumsal alana ayıran güzel insanlar..

 

Toplumsal alana her yıl düzenli bir bütçe ile eğitim-dini kurumlar, öğrencilere yardımın yanı sıra yoksul dar gelirli birçok aileye de yardımcı olmaktadırlar..  Sivil toplum, STK alanına da duyarlılıkları ile öne çıkan öztürk kardeşler bölgemizi ilgilendiren her etkinliğe katılım ve katkı sunmalrı ile de öne çıkmaktadırlar..

 

 

 

 

Öztürk Elektro Teknik Firması,  Vestel Firmasının İstanbul Anadolu Yakasında yer alan, Sultanbeyli-Sancaktape, Şile  Vestel ve Regal markalarının Yetkili Teknik Servisi. Teknik servis bakımından İstanbul Anadolu Yakasının en önemli firmalarından  biri.

 


 

 


Foto Galeri
Firma Video
İŞ DÜNYASI - FİRMALAR
© Copyright 2013 İS DUNYASİ FİRMALAR - DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya